RovyVon Aurora A28 – EDC Zaklamp – met rood en UV
De RovyVon Aurora A28 (G2) is een uiterst kleine en compacte zaklamp met een zeer licht gewicht, ideaal voor dagelijks gebruik als een klassieke EDC.
Deze RovyVon zaklamp is erg handig om in je broekzak, tas of tas mee te nemen. In je hand voelt de RovyVon Auroa A28 stevig aan: de kop is gemaakt van metaal met een reeks mini inkepingen voor warmteafvoer.
De body is gemaakt van duurzaam polymeermateriaal dat slijtvastheid garandeert en ook transparant is, waardoor je de interne circuits van de zaklamp kunt zien, evenals het licht van de hulp-LED’s waarmee de zaklamp is uitgerust.
De twee elektronische schakelaars van metaal zijn attractief ontworpen.
Handig is ook de ring aan de achterkant waarmee je de zaklamp aan een koord, sleutelhangers of kleine karabijnhaken kunt bevestigen.
Deze 2e generatie RovyVon Aurora A28 is bijgewerkt en verbeterd ten opzichte van de vorige eerste generatie Aurora A28. De belangrijkste verschillen met het vorige model zijn voornamelijk de volgende:
USB Type-C oplaadpoort
Er is een USB Type-C oplaadpoort toegevoegd aan de RovyVon Aurora A28 (G2) om snel de batterij op te laden
Batterijcapaciteit
De batterijcapaciteit is vergroot van 600 mAh naar 850 mAh, wat resulteert in langere gebruiksduur en duur van de verschillende uitvoerniveaus.
Dubbele Schakelaar voor gemakkelijker gebruik
Een dubbele schakelaar is toegevoegd voor een veel eenvoudiger en gebruiksvriendelijker gebruik. Het is ook mogelijk om de interface elektronisch te vergrendelen en er is een handige snelkoppeling om direct toegang te krijgen tot de Moonlight- en Turbo-modus.
Multifunctionele gekleurde hulp-LED’s
Aan de zijkant van de RovyVon Aurora A28 (G2) vind je 3 multifunctionele gekleurde hulp-LED’s. Dit type is voorzien van een wit, rood en UV zijlicht. De hulp-UV-LED stelt je in staat bankbiljetten te controleren om te zien of ze niet nep zijn. Met het rode lampje behoud je je nachtzicht en val je voor dieren een stuk minder op als je je pad verlicht of op een kaart kijkt. Ideaal voor nachtelijk wandelen en als je astronomische waarnemen doet. Het warm witte zijlicht is geschikt voor verlichting op korte afstanden, sfeer op de camping en voor lezen.
Hoofd LED-opties
Koel licht: met koel licht (de A28 heeft 6500K) heb je meer lichtopbrengst (ca +7%)en de afstand waarop je kunt schijnen is groter (+3%).
Warm licht: met warm licht zie de kleuren zoals die ook overdag eruit zien. Warm licht doet het beter bij regen en in de mist, omdat warm licht minder via de druppeltjes reflecteert. Bij langdurig gebruik is warm licht minder vermoeiend voor je ogen.
Accessoires
Naast de zaklamp worden ook de volgende accessoires meegeleverd: gebruiksaanwijzing, garantiekaart, pocketclip, USB C-A-kabel, afdekking voor oplaadpoort, sleutelring, O-ring.
Parameters:
- Voorste LED: Hoge Output – CREE XP-L
- Lumen: max 1000
- Zijlicht UV golflengte: 365nm
- Zijlicht rood: 625nm
- Afmetingen: 76 mm (lengte) x 21,5 mm (diameter)
- Gewicht: 50 g