Opticron compact verrekijker Oregon 4 LE WP 8×25
Ben je op zoek naar een compacte en betrouwbare verrekijker? De Opticron Oregon 4 LE WP 8×25 biedt een uitstekende combinatie van optische prestaties en gebruiksvriendelijkheid, speciaal ontworpen voor de recreatieve gebruiker. Dankzij het lichte, compacte ontwerp is deze verrekijker een ideale reisgenoot, perfect voor casual wildobservatie, wandelen en hiken en algemeen gebruik.
Belangrijkste kenmerken:
- Compact en praktisch design: Het single-hinge dakprisma ontwerp maakt bediening met één hand mogelijk.
- Duurzaam en waterdicht: De volledig beklede behuizing is gevuld met stikstofgas, wat hem 100% waterdicht maakt.
- Scherpe beelden: Het multi-gecoate optische systeem garandeert helderheid en kleurgetrouwheid.
- Comfortabel kijken: De drie-staps twist-type oculairs zijn eenvoudig aan te passen, brildragers laten het ingedraaid
- Dichtbij scherpstellen: Met een close focus van slechts 2 meter ontdek je details van dichtbij.
Bij aankoop ontvang je een zachte draagtas, een regenkap, een nylon draagriem en rubberen objectieflensdoppen.
Waarom kiezen voor de Opticron Oregon 4 LE WP?
Met zijn uitstekende prijs-kwaliteitverhouding biedt deze verrekijker alles wat je nodig hebt voor een comfortabele en plezierige kijkervaring. Of je nu vogels observeert in het bos, dieren spot in het veld of gewoon geniet van een wandeling in de natuur, de Oregon 4 LE WP is een betrouwbare partner.
Meegeleverde accessoires: De Opticron Oregon 4 PC Oasis wordt geleverd met een zachte draagtas, regenbescherming, een gewatteerde draagriem en rubberen objectieflensdoppen.
Over het merk Opticron: Opticron is afkomstig uit het Verenigd Koninkrijk en staat bekend om hoogwaardige verrekijkers voor een veel lagere prijs dan vergelijkbare premium merken. Opticron kijkers hebben eigenschappen die vaak alleen bij duurdere modellen te vinden zijn, zoals groot eye relief, een breed blikveld, de geavanceerde Field Flattening techniek, en een korte scherpstelafstand. Dit alles zorgt voor een indrukwekkende kijkervaring.
SPECIFICATIES:
| Gezichtsveld | 119m / 1000m |
| Optisch design | Dakkant |
| Coating | Fully multi coated |
| Prisma’s | BAK-4 |
| Vergroting | 8x |
| Lensdiameter | 25 mm |
| Lichtsterke | 9,8 |
| Schemergetal | 14,1 |
| Scherp vanaf | 2,0 m |
| Eye relief | 16 mm |
| Uittrede pupil | 3,13 mm |
| Gewicht | 290 gr |
| Afmetingen | 106 mm (lengte) |















