Telescoop National Geographic 76/350 Dobson
Deze spiegel telescoop neemt met zijn buis van 35cm en spiegel van 76 mm heel weinig ruimte in beslag. Makkelijk mee te nemen als reistelescoop. Geschikt voor de junior en beginnende, maar ook voor de gevorderde amateur astronoom als 2e telescoop. Met een brandpuntafstand van 350mm blijven de vergrotingen van de telescoop relatief beperkt tot 17,5x met het 20mm oculair of 58x met het 6mm oculair. Deze vergrotingen worden verdubbeld als je de Barlow lens gebruikt.
Door de speciale dobson constructie is de telescoop makkelijk te bedienen en te richten. Door de opening van 76mm valt er genoeg licht in de telescoop voor gedetailleerde beelden.
Deze telescoop is zeer geschikt voor: planeten en sterrenclusters, maar ook voor (dubbel)sterren en deepsky objecten.
Leveringsomvang:
Telescoop 76/350 spiegeltelescoop op dobson montering
Oculairen: 20mm en 6mm + 2x Barlow lens
Maanfilter
DVD met astronomie software












In samenwerking met National Geographic heeft Bresser een zeer aantrekkelijk serie instrumenten uitgebracht. Het betreft hoofdzakelijk optische producten. Wij voeren een groot deel van deze serie in ons assortiment vanwege de goede prijs/kwaliteitverhouding. National Geographic verbindt hun naam niet aan slechte of matige producten. Wij vinden de producten zeer geschikt voor de jongere natuurliefhebber of degenen die op zoek zijn naar een goed product voor een lage prijs.





