Verrekijker Kowa SVII 8×25
De Kowa SVII serie zijn betaalbare verrekijkers gericht op de prijsbewuste consument, maar hebben veel van de hoogwaardige functies die te vinden zijn op duurdere modellen.
Alle lenzen zijn vervaardigd uit hoogwaardig Japans eco-glas (duurzaam geproduceerd zonder schadelijke stoffen) en voorzien van diverse coatings (o.a. fasecoating) om maximaal licht door te laten en fouten als faseverschuiving en chromatische abberatie te verminderen. Ook heeft de behuizing een upgrade gehad, waardoor de SVII serie nog aangenamer in de hand ligt.
Het zijn mooie kijkers met een ergonomisch ontwerp. De behuizing is afgewerkt met rubberen bekleding die prettig aanvoelt en tegen een stootje kan.
De Kowa SVII serie is stikstof gevuld en dus 100% waterdicht
De Kowa SVII serie is populair bij vogelaars, reizigers en wandelaars om de gunstige prijs/kwaliteit verhouding.
Met een eye-relief van 15 mm is de Kowa SVII 8×25 nog net geschikt voor brildragers.
Met een blikveld (field of view) van 108m/1000m en een vergroting van 8x is deze verrekijker geschikt voor allround gebruik. Door zijn compacte bouw en geringe gewicht neem je hem makkelijk mee in je jas, broek- of rugzak.
De scherpstelafstand van 1,5 meter in combinatie met de vergroting van 8x maakt de Kowa SVII 8×25 zeer geschikt om insecten te bekijken.
De Kowa SVII 8×25 met een lichtsterkte van 9,6 een kijker die je vooral overdag goed tot zijn recht komt.
De Kowa SVII 8×25 is een prima keus voor de beginnende en gevorderde natuurliefhebber die op zoek is naar een heel lichte en compacte verrekijker met goede optische kwaliteiten en een gunstige prijs.
Levering:
- 1x Kowa Verrekijker SVII 8×25
- 1x Comfortabele Draagriem
- 1x Waterafstotende Tas
- 2x Objectiefdoppen
- 1x Handleiding (Engels)
- 1x Luxueuze verpakking
SPECIFICATIES:
| Gezichtsveld | 108m / 1000m |
| Optisch design | Dakkant |
| Coating | Fully multi coated |
| Prisma’s | BAK-4 |
| Vergroting | 8x |
| Lensdiameter | 25 mm |
| Lichtsterke | 9,6 |
| Schemergetal | 14,1 |
| Scherp vanaf | 1,5 m |
| Eye relief | 15,5 mm |
| Uittrede pupil | 3,1 mm |
| Gewicht | 260 gr |
| Afmetingen | 104 mm (lengte) |





















