Vergelijken
Verlanglijst
Je bestelling gratis laten inpakken als cadeautje voor kinderen of volwassenen. Leuk om zelf te geven of met een persoonlijke boodschap te laten bezorgen op ieder adres ter wereld. In deze tijd kun je kiezen: Gewoon, Sint of Feestdagen
Welk dierspoor is dat?
Welk dierspoor is dat?
Wij hebben een aantal titels uit de serie Welk ..... is dat? van de Fontaine Natuurreeks in het assortiment opgenomen. De serie bestaat uit een aantal praktische en complete gidsen. Alle samengesteld door experts op hun gebied. De boekjes zijn rijk geïllustreerd met kleurenfoto's. Met een formaat van 9,5 x 17cm passen ze in iedere jaszak.
In Welk dierspoor is dat? worden de 106 bekendste diersporen afgebeeld. Het opzoeken wordt vereenvoudigt door de kleurcode. Alle typerende kenmerken in één oogopslag. Bij elk diersoort wordt beknopte informatie over kenmerken, voorkomen en wetenswaardigheden gegeven.